Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / 26 лютого 2024 року відбулося засідання Президії Федерації профспілок області, на якому розглянуто питання про стан виробничого травматизму на підприємствах Вінницької області у 2023 році та шляхи його попередження
 

  26 лютого 2024 року відбулося засідання Президії  Федерації профспілок області, на якому розглянуто питання про стан виробничого травматизму на підприємствах Вінницької області у 2023 році та шляхи його попередження.

  В засіданні Президії ФПО взяли участь Олена Корчака – начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, Олег Ковель – заступник начальника відділу з питань безпеки праці управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці.

  Відкрив та вів засідання Микола Колесник - Голова Федерації профспілок області, який зазначив, що у сучасному світі вкрай важливими та актуальними для підприємств усіх форм власності є питання створення безпечних умов праці через впровадження безпечних для життя та здоров’я працівників технологічних процесів. Охорона праці є одним з найбільш важливих аспектів соціальної політики профспілкових організацій.

  З інформацією «Про стан виробничого травматизму на підприємствах Вінницької області у 2023 році та шляхи його попередження» виступив Олександр Волинець – головний технічний інспектор праці Апарату ФПО, який проаналізував стан виробничого травматизму в області,  основні причини та заходи щодо попередження нещасних випадків, а також роль представників профспілок щодо дотримання прав та забезпечення соціального захисту потерпілих на виробництві.

  Олена Корчака - начальник ГУ ПФУ у Вінницькій області  поінформувала присутніх щодо страхових відшкодувань потерпілим внаслідок нещасних випадків на виробництві  та професійних захворювань.

  Олег Ковель  -заступник начальника відділу з питань безпеки праці управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Держпраці, у своєму виступі зосередив увагу на здійсненні державного нагляду і профілактиці виробничого травматизму в умовах воєнного стану.

  Після конструктивного обговорення Президія ФПО ухвалила відповідну Постанову.

  Микола Колесник підвів підсумки засідання Президії ФПО, подякував членським організаціям за активну роботу щодо попередження нещасних випадків на виробництві в умовах воєнного стану.

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab