Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Відбувся семінар-тренінг членів Молодіжної ради ФПО
 

За ініціативи голови Молодіжної ради  обласної організації профспілки працівників радіоелектроніки  та машинобудування Євгена Шевчука, відбувся семінар-тренінг для  членів Молодіжної ради ФПО на тему: “Надання першої домедичної допомоги в надзвичайних ситуаціях”,  для  проведення якого були запрошені  інструктори обласної організації Червоного Хреста  України.

В роботі семінару взяв участь  Микола Колесник – Голова Федерації профспілок області, який привітав  членів Молодіжної ради з новим 2023 роком – роком Перемоги України  у війні та наголосив на актуальності питання,  винесеного на семінар-тренінг.

Інструктори загону швидкого реагування обласної організації  Червоного Хреста Юрій Марценюк та Володимир Кузик  на практиці показали способи надання  домедичної допомоги  в надзвичайних ситуаціях.

 

З презентацією зустрічі  з шведськими колегами Fackförbundet ST, яка  проходила в рамках закінчення десятилітнього проекту між Профспілкою працівників державних установ України та профспілками Швеції виступила Лідія Колісниченко - Голова Молодіжної ради обласної організації профспілки працівників державних установ України.

Світлана Анпольська – заступник Голови ФПО, підводячи підсумки семінару-тренінгу, подякувала присутнім  за активність та відмітила, що сьогодні кожен член Молодіжної ради  хоче бути корисним Україні, бути відчутною підтримкою захисникам і один одному.


 

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab