Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Відбувся семінар для головних бухгалтерів членських організацій ФПО
 

    Федерація профспілок України в режимі відеоконфе­ренції з використанням програми Zoom   провела  семінар для завідувачів фінансових відділів – голо­вних бухгалтерів централь­них органів всеукраїнських профспілок та територіаль­них профоб’єднань з акту­альних питань бухгалтер­ського обліку та фінансової звітності профспілкових ор­ганізацій. В семінарі  взяла участь Ярошинська Світлана Василівна – аудитор – консультант, досвідчений спеціаліст у сфері діяльності профспілкових організацій.

  В студії Федерації профспілок Вінницької області зібрались  завідувачі фінансових відділів – голо­вні бухгалтера за­для того, щоб отри­мати актуальну й важливу ін­формацію.

   На протязі та в кінці семінару виникали питання до аудитора – консультанта з актуальних та важливих пи­тань бухгалтерського обліку, фінансової, податкової та ін­шої звітності, на які надавалися відповіді. На думку всіх присутніх, семінар був дуже корисним, збагатив представ­ників профспілок новими зна­ннями, які допо­можуть у подальшій роботі.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab