Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Обласна організація профспілки працівників культури провела пленарне засідання
 

    Обласна організація профспілки працівників культури провела пленарне засідання, на якому було проаналізовано стан справ у галузі культури  в умовах адміністративно - територіальної реформи.

    Перед  присутніми з доповіддю “Про збереження  і подальший розвиток галузей культури в умовах децентралізації” виступила Тетяна Побережна – перший заступник Голови ФПО, голова обласної організації профспілки працівників культури, яка наголосила, що в ході реформи децентралізації перед закладами культури стоять масштабні і складні завдання. Голова профспілки зазначила, що повноваження з утримання установ і  організацій закладів культури повністю лягли на плечі міських, сільських та селищних територіальних громад. Хоча матеріально-технічна база галузі морально і фізично застаріла і потребує суттєвого оновлення, жодні механізми державної підтримки не передбачені.  Але незважаючи на складну ситуацію, обласна організація, комітети профспілки, первинні профспілкові організації  продовжують відстоювати право працівників культури на працю та достойну заробітну плату, своєчасно реагують на масові звернення членів профспілки щодо недопущення ліквідації закладів культури та безпідставного вивільнення працівників, підсумувала свій виступ Тетяна Побережна.

   З інформацією про стан додержання конституційних прав на пенсійне забезпечення виступив Вадим Шевчук – юрист обкому профспілки.

    Про оплату електронних листів непрацездатності, про порядок забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей медичною реабілітацією за рахунок коштів Фонду соціального страхування перед присутніми виступили: Ірина Палій – начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення та Тетяна Ремішевська – заступник начальника відділу медичних та соціальних послуг ВД ФСС  України у Вінницькій області.

   В ході засідання були прийняті постанови з обговорюваних питань.

 

 

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab