Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / 22 грудня п.р. з нагоди професійного свята Дня енергетика, відбулись збори колективу Відокремленого підрозділу ”Будівництво і ремонт” НАК ”Укренерго”
 

     22 грудня  п.р. з нагоди професійного свята Дня енергетика, відбулись збори  колективу Відокремленого підрозділу ”Будівництво  і ремонт” НАК ”Укренерго”, в яких взяв участь Голова Федерації профспілок області Микола Колесник.

     Вікриваючи засідання,  директор з розвитку Володимир Войтенко,  зосередив  увагу присутніх  на непростих обставинах та умовах, в яких доводиться  працювати підприємству,  нових викликах,  які стоять перед галуззю.

    Микола Колесник, вітаючи колектив з професійним святом, зазначив, що завдячуючи енергетикам працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок. Щодня, щогодини працівники галузі виконують  свою професійну справу з повною віддачею всіх своїх знань, вміння, найкращих якостей душі, особливо в цей нелегкий для країни час.  Подякувавши працівникам підприємства за їх самовіддану працю, М.Колесник привітав присутніх з наступаючими новорічно-різдвяними святами  та вручив нагороди Федерації профспілок області.

     За плідну співпрацю з профспілками, активну роботу по забезпеченню соціально-економічного розвитку підприємства, створенню безпечних умов праці та збереження колективу Микола Колесник, член Президії  Федерації профспілок України,  вручив Володимиру Войтенку нагрудний знак ФПУ ”За розвиток соцпартнерства.

 

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab