Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Підписано Угоду про взаємодію у здійсненні державного нагляду і громадського тролю за додержанням законодавства про охорону праці та соціального страхування на 2021 – 2026 рр.
 

     25 жовтня 2021 року в Федерації профспілок області  відбулась зустріч членів Президії ФПО з начальником Управління Держпраці у Вінницькій області – Володимиром  Маруньком, начальником Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Вінницькій області – Іриною Власюк та заступником начальника Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Вінницькій області – Віталієм  Яворським.

     Відкриваючи зустріч, Голова ФПО Микола Колесник наголосив, що одним із важливих напрямків соціальної політики профспілок є турбота про належні, безпечні і здорові умови праці своїх спілчан.

   В умовах сьогодення, коли на державному рівні проведення перевірок підприємств, організацій та установ області з питань охорони праці наглядовими органами обмежується, роль громадського контролю з цього питання є однією з головних ланок профілактичної роботи щодо попередження нещасних випадків та професійних  захворювань.

   Володимир Марунько - начальник Управління Держпраці у Вінницькій області зупинився на питаннях державного нагляду та громадського контролю щодо виявлення порушень законодавства про працю та охорону праці.

   Віталій Яворський - заступник начальника Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Вінницькій області ознайомив присутніх з інформацією про стан виробничого травматизму за 9 місяців 2021 року та заходами проведеними страховими експертами щодо його профілактики.

   За підсумками зустрічі було підписано Угоду  про взаємодію у здійсненні державного нагляду і громадського контролю за додержанням законодавства про охорону праці та соціального страхування на 2021 – 2026 рр. між Федерацією профспілок області, Управлінням Держпраці у Вінницькій області  та Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України  у Вінницькій області.


 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab