Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / 17 вересня 2021 р. Федерація профспілок Вінницької області провела «круглий стіл» з порядком денним: «Використання сучасних засобів комунікації для покращення правозахисної роботи та пропаганди правових знань членів профспілок»
 

     17  вересня 2021 р. Федерація профспілок Вінницької області провела «круглий стіл» з порядком денним:

   «Використання сучасних засобів комунікації для покращення правозахисної роботи та пропаганди правових знань членів профспілок»

   В засіданні взяли участь представники:

   Þ    Федерації профспілок України;

  Þ    членських організацій ФПО;

  Þ    Управління Держпраці у Вінницькій  області;

  Þ    Відділення Національної служби посередництва та примирення у Вінницькій області;

 Þ    фахівці в галузі права.

   На засіданні ”круглого столу” була підписано Угоду між Федерацією профспілок Вінницької області і Управлінням Держпраці у Вінницькій області про взаємодію у здійсненні державного нагляду і громадського контролю за додержанням законодавства про працю та охорону праці   на 2021 – 2026 роки.

  Також керівник відділення Національної служби посередництва та примирення у Вінницькій області Богдан Мусієнко вручив  Голові Федерації профспілок області  Миколі Колеснику Свідоцтво про репрезентативність  Федерації профспілок області, яка в чергове її підтвердила  на  територіальному рівні.

  Відкрив та вів засідання Голова Федерації профспілок області –  Микола Колесник, який зазначив, що інформаційні технології, увійшовши в життя кожного з нас, сприяють суттєвим, якісним змінам у всіх сферах діяльності.

  Важко сьогодні переоцінити значення інформатики, ІТ-технологій та всіх видів діяльності, пов’язаних з використанням інтернету і соціальних мереж. Вони надають сучасній людині необмежені можливості доступу до інформації, самовдосконалення і самоосвіти

 В сучасних викликах своєчасне реагування на зміни в законодавстві для профспілок є досить актуальним. Своєчасна правороз’яснювальна робота є запорукою  розвитку профспілок та сильною стороною мотивації бути членом профспілок.

  В обговорені виступили:

  Þ    Шевчук Вадим Олександрович  - головний правовий інспектор праці   апарату ФПО;

  Þ    Сидоряк Ірина Георгіївна  - заступник керівника департаменту правового захисту - заступник  головного правового інспектора праці апарату ФПУ;

 Þ    Мусієнко Богдан Юрійович - начальник відділення Національної служби посередництва і примирення у Вінницькій області;

 Þ    Боковець Володимир Андрійович - перший заступник начальника  управління Держпраці у Вінницькій області;

 Þ    Гаєв Сергій Олександрович  - заступник начальника  управління Держпраці у Вінницькій області;

 Þ     Олійник Андрій Михайлович  - адвокат.

 

    Під час обговорення сторони дійшли висновку, що соцмережі – ефективний інструмент впливу на свідомість мас, тож ігнорувати їх у сучасному світі вже неможливо.

  По завершенню роботи “круглого столу”  були ухвалені Рекомендації.


 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab