Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Зустріч профактиву профспілок області з керівниками профспілок Польщі
 

     В Федерації профспілок області 5 липня п.р. відбулась зустріч членів Президії  та голів первинних профспілкових організацій з Анджеєм Радзіковським – головою Всепольського  об’єднання профспілок (OPZZ),  Славомиром  Броняжем – головою правління  Спілки вчителів Польщі (ZNP), Юрієм Карягіним - Головою Міжнародної профспілки українських працівників у Польщі.

    Микола Колесник -  голова ФПО, поінформував  колег  з Польщі про роботу Федерації профспілок  області з основних напрямків діяльності, співпрацю з органами влади та органами місцевого самоврядування, закцентував увагу на завданнях, які стоять перед профспілками сьогодні.

   Присутні на зустрічі мали можливість ознайомитись з сьогоденням  профспілок Польщі та викликами, які стоять перед профспілками країн Євросоюзу.

   Голова Міжнародної профспілки українських працівників у Польщі Юрій Карягін наголосив на  легалізації трудових відносин громадян України, які виїжджають на роботу та навчання за кордон.

   В ході зустрічі сторони домовились про подальшу співпрацю та обмін досвідом роботи в сфері соціальних і трудових відносин.

   Анджей Радзіковський та Славомир Броняж ознайомились з експозиціями Музею історії профспілкового руху на Вінниччині.


 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab