Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Захист трудових прав спілчан в умовах запровадження карантинних обмежень -засідання Президії ФПО
 

     19 жовтня 2020 року відбулось планове засідання Президії  Федерації профспілок області з порядком денним: ” Про роботу ФПО та її членських організацій щодо захисту трудових прав спілчан  в умовах  запровадження карантинних обмежень”.

    Дане засідання було  проведено з урахування санітарних обмежень, частина членів президії ФПО працювала дистанційно

   

 Відкрив та вів засідання Голова Федерації профспілок області Микола  Колесник.

      З  інформацією:

” Про роботу ФПО та її членських організацій щодо захисту трудових прав спілчан  в умовах  запровадження карантинних обмеженьвиступив  Вадим Шевчук – головний правовий інспектор праці Апарату ФПО.

     В обговоренні даного питання взяли участь:

   Þ Рафал Алла Юріївна – голова обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства;

  Þ Собко Галина  Іванівна - голова обласної організації  профспілки працівників соціальної сфери.

    Голова Федерації профспілок області – Микола Колесник підвів підсумки обговорення і наголосив, що в сьогоднішніх умовах необхідно вдосконалити тактику дій профспілок у відстоюванні трудових  прав та інтересів членів профспілок в умовах  запровадження карантинних обмежень. Профспілкові організації  мають спрямувати свої зусилля на те, щоб мак­симально забезпечити дотримання вимог законодавства про працю. Чинна в Україні законодавча база дає змогу профспілкам ефективно захищати трудові та соціально-еконо­мічні права спілчан. Основний тягар цієї роботи лягає на первинні профспілкові організації, профспілкових активістів, найважливішим завданням яких є своєчасне виявлення фактів порушень трудових прав, переконання роботодавців в обов’язковості  дотримання норм закону, положень колективних договорів.

  Президією була прийнята постанова ”Про роботу ФПО та її членських організацій щодо захисту трудових прав спілчан  в умовах  запровадження карантинних обмежень” .

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab