Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Безпечна праця медпрацівників – запорука подолання пандемії коронавірусної інфекції
 

Україна, як i увесь свiт, опинилися перед загрозою небачених до сьогоднi масштабiв розвитку пандемiї зумовленої COVID-19.

В країні запроваджено карантин задля подолання небаченої в світі хвороби, захисту життя і здоров’я кожного українця.

Безпосередньо на передовiй, вiч-на-вiч з небезпечною iнфекцiєю, зараз стоять медичнi та iншi працiвники закладiв охорони здоров’я. Вони щоденно докладають всiх зусиль для порятунку людей, гідно виконують свої професiйнi  обов’язки, надаючи допомогу  хворим в умовах підвищеного ризику для власного здоров’я та життя.  Адже кожен пацiєнт може бути потенцiйним носiєм коронавiрусу, зважаючи на можливiсть тривалого безсимптомного протiкання хвороби.І в області уже є непоодинокі випадки зараження медичного персоналу страшною хворобою.

Нажаль, стан забезпечення комунальних медичних закладiв засобами колективного та iндивiдуального захисту є вкрай недостатнiм. А у випадку масового інфікування медичних працівників подолати пандемію буде зачно складніше. Тому, допомога медичним працiвникам сьогоднi – це допомога кожному з нас завтра.

Саме з цих мотивів 2 квітня п.р. Президія ФПО оголосила збір коштів для надання допомоги медичним працівникам закладів охорони здоров’я області, які працюють в небезпечних умовах пандемії коронавірусної інфекції, на придбання засобів індивідуального та колективного захисту.

Уже навіть за цей короткий період членські організації зуміли мобілізувати понад 100 тисяч гривень із профспілкових внесків на підтримку медиків області. За них уже закуплено і передано трудовим колективам лікувальних закладів області засоби індивідуального і колективного захисту медперсоналу.

І сьогодні колективу Вінницької станції екстерної медичної допомоги представники ФПО безоплатно передали 55 комплектів захисних костюмів багаторазового використання.

Благодійна допомога медичним працівникам області продовжуватиметься до ліквідації пандемії коронавірусної інфекції .

Велика шана і подяка профспілковцям області  за солідарну підтримку наших колег - медичних працівників.

Президія ФПО


 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab