Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Про підтримку електронної петиції
 

Шановні друзі!

На сайті Верховної Ради України 5 березня п.р. зареєстрова­на електронна петиція "Про не розгляд законопроекту №2681 («Про внесення змін до деяких законодавчих актів України(щодо окремих питань діяльності професійних спілок)») як такого, що порушує права профспілок в Україні".

Станом на із квітня за дану петицію зібрано 2918 підписів з необхідних 25 тис. Установлений термін збору підписів за дану петицію завершується 5 червня 2020 року.

Зважаючи на таку ситуацію та з метою активізації збору під­писів за дану петицію Федерація профспілок області підготувала методичні рекомендації для спілчан щодо порядку реєстрації та голосування на підтримку петиції на сайті Верховної Ради Украї­ни (додається).

Просимо зазначену інформацію довести до відома членів профспілок та активізувати роботу на підтримку електронної пе­тиції "Про не розгляд законопроекту №2681 як такого, що порушує права профспілок в Україні".

З повагою

Голова   Федерації

профспілок області                                                                                                           М.Колесник

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab