Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / ЗВЕРНЕННЯ Федерації профспілок області до профспілкових організацій щодо збору коштів для медичних працівників закладів охорони здоров'я, які праціюють в небезпечних умовах пандемії
 

ЗВЕРНЕННЯ

Президії ФПО до керівників профспілкових організацій усіх рів­нів, профактиву, керівників підприємств, установ та організацій області щодо організації збору коштів для придбання засобів ін­дивідуального та колективного захисту для медичних працівни­ків закладів охорони здоров'я області, які працюють в небезпеч­них умовах пандемії коронавірусної інфекції

                                                              Шановні колеги, друзі, соціальні партнери!

      Україна, як і увесь світ, опинилися перед загрозою небачених до сьо­годні масштабів розвитку пандемії зумовленої СОУШ-19.

     В країні запроваджено карантин і влада докладає значних зусиль зад­ля подолання небаченої в світі хвороби, захисту життя і здоров'я кожного українця.

    Безпосередньо на передовій, віч-на-віч з небезпечною інфекцією, зараз стоять медичні та інші працівники закладів охорони здоров'я. Вони щоденно докладають всіх зусиль для порятунку людей, гідно виконують свої професійні обов'язки, надаючи допомогу хворим в умовах підвище­ного ризику для власного здоров'я та життя. Адже кожен пацієнт може бу­ти потенційним носієм коронавірусу, зважаючи на можливість тривалого безсимптомного протікання хвороби. І в області уже є випадки зараження медичного персоналу страшною хворобою.

   На жаль, стан забезпечення комунальних медичних закладів засоба­ми колективного та індивідуального захисту є вкрай недостатнім. Сього­дні, не маючи достатньої кількості та належної відповідності і якості засобів індивідуального захисту, медичні працівники піддаються небезпеці для життя і здоров'я. У випадку масового інфікування медичних працівни­ків подолати пандемію буде значно складніше. Тому, допомога медичним працівникам сьогодні - це допомога кожному з нас завтра.

    Президія ФПО звертається до профспілкових організацій, профакти­ву, керівників підприємств, установ і організацій з проханням вишукати можливість і надати посильну благодійну допомогу медичним працівни­кам закладів охорони здоров'я області, які працюють в небезпечних умо­вах пандемії коронавірусної інфекції, на придбання засобів індивідуально­го та колективного захисту.

    Зібрані кошти переказувати на рахунок Благодійної організації "Бла­годійний фонд Федерації профспілок Вінницької області "Профспілковий".

    Реквізити Фонду: Одержувач: БО «Благодійний фонд Федерації профспілок Вінницької області «Профспілковий»

    ЄДРПОУ: 3933724В, П/р: об 300346 0000026001013106901

    АТ Альфа - Банк», МФО 300346

   Призначення платежу: благодійні внески для придбання засо­бів захисту для медичного персоналу.

         За дорученням Президії

      Голова   Федерації

     профспілок області                      М.Колесник

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab