Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Відбулось засідання Молодіжної Ради ФПО
 

   З березня п.р. відбулось розширене засідання Молодіжної ради Федерації профспілок області за участю голів Молодіжних рад членських організацій ФПО, голів первинних профспілкових студентських організацій, молодих профспілкових активістів.

   Голова Федерації профспілок області Микола Колесник поінформував про роботу ФПО, проблеми, завдання та дії профспілок в сучасних умовах. Наголосив, що молодь - це майбутнє нашої держави і на неї покладаються великі надії. А майбутнє  профспілок - це наша профспілкова молодь.

   Світлана Анпольська - заступник голови Федерації профспілок області розповіла про роботу Школи молодого профактивіста ФПО. Наголосила на важливості навчання молодих профспілкових лідерів. Сьогодні молоді профлідери - нова генерація, яка має кардинально модернові погляди і підходи до профспілкової роботи. Здобуті знання обов'язково згодяться молодим профспілковцям у подальшому самостійному житті.

   Про стан та перспективи профспілкового молодіжного руху в Україні поінформувала Алла Толмачова, окреслила основні напрями роботи з молоддю. Молодіжна рада разом з лідерами студентських первинних профспілкових організацій має вести постійну інформаційну роботу серед молоді про роль і завдання профспілки, про їх соціальні та трудові права. Наголосила на ініціюванні профспілками соціальних програм для молоді на державному рівні.

    Вадим Шевчук  - головний правовий інспектор праці Апарату ФПО ознайомив присутніх з реформуванням Трудового законодавства та співвідношення з Міжнародним трудовим законодавством. Разом з тим, він проаналізував проєкт Закону про працю який не відповідає міжнародним конвенціям праці, звужує та обмежує права працюючої людини.

   Про основні напрямки роботи Молодіжної ради обласної організації профспілки працівників соціальної сфери розповів Микола Кобися - голова Молодіжної ради обласної організації профспілки працівників соціальної сфери, голова первинної профспілкової організації Департаменту соціальної політики. Запропонував створити профспілковий соціальний пакет для молодої людини з конкретним переліком гарантій.

   Роботу   студентської    первинної профспілкової організації Вінницького Національного технічного університету презентувала  Діана Гладка - голова первинної профспілкової організації ВНТУ. Розповіла про власні проекти та напрацювання у роботі з студентами навчального закладу.

  За результатами обговорення було прийнято рішення щоквартально обмінюватися досвідом реалізації молодіжної політики в галузях.

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab