Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / 29 жовтня п.р.відбулось засідання Школи молодого профактивіста
 

      Сучасний профспілковий рух потребує лідерів нової формації, фахівців компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення.

    В цьому і полягає завдання Школи молодого профактивіста Федерації профспілок області, засідання якої відбулося 29 жовтня п.р.

   Відкрила і вела  засідання Світлана  Анпольська - заступник Голови Федерації профспілок області.

   Заступник голови обласної організації профспілки працівників державних установ Валентина Ольшанецька, головний правовий інспектор праці  Вадим Шевчук та головний спеціаліст з організаційної роботи Апарату  ФПО  Аліна Трохименко, спілкуючись із слухачами, наголосили, що наразі необхідно залучати енергійну молодь з чіткою громадянською позицією до керівництва профспілковими ланками різних рівнів.

   Підводячи підсумки  роботи Школи молодого профактивіста, С.Анпольська наголосила, що на часі розробка і нової ідеології молодіжного профспілкового руху, яка б відповідала новим викликам сьогодення.

 Крім того, необхідно зберігати і розвивати досягнуті результати: продовжити роботу з навчання молодих та сприяти встановленню більш міцних зв'язків профактивістів з галузевими організаціями Федерації профспілок області.

  


 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab