Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Відбувся семінар-навчання з фахівцями членських організацій Федерації профспілок області
 

    14 червня поточного року Федерація профспілок області провела семінар-навчання фахівців членських організацій ФПО з питань охорони праці, правової та соціально-економічної роботи.

     Відкрив семінар Голова ФПО Микола Колесник, який закцентував увагу присутніх на актуальності питань, що винесені на семінар. Підкреслив, що питання охорони праці, гідної заробітної плати та недопущення заборгованості з неї займають чільне місце в діяльності профспілкових організацій. Також зауважив, що новий Закон ”Про житлово-комунальні послуги”, який набув чинності з 1  травня 2019 р.   є ключовим для реформування житлово-комунальної галузі та потребує детального вивчення в трудових колективах.

     Головний правовий інспектор праці Апарату ФПО Вадим Шевчук поінформував присутніх про новий порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві. З даного питання розроблено методичні матеріали на допомогу профспілковому активу, з якими можна ознайомитися на Веб-порталі ФПО.

    Про новації законодавства у сфері житлово-комунальних послуг у 2019 році розповіла головний спеціаліст з питань соціально-економічної роботи Апарату ФПО Ірина Степанець, яка привернула увагу присутніх до важливих нововведень, які передбачає Закон ”Про житлово-комунальні послуги”.

   Відбулася фахова дискусія з вищеозначених питань, в якій активну участь взяла Світлана Анпольська - заступник Голови ФПО, директор підприємства ”Профспілкове”.

  Учасникам семінару було роздано відповідні методичні матеріали.

  

  

 

 

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab