Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Спорт - це сила, краса і здоров'я!
 

                                                                    Спорт - це сила, краса і здоров’я.

     А здоров’я завжди цінувалося над усе і його запорукою є фізична культура, спорт та здоровий спосіб життя.

    Стадіон Центрального парку культури та відпочинку м. Вінниці майорить прапорами Федерації профспілок області та Федерації профспілок України, ФСТ ”Україна”, прапорами галузевих профспілок - проходить урочисте відкриття XIII міжгалузевої Спартакіади Федерації профспілок Вінницької області, яка приурочена 100-річному ювілею профспілкового об’єднання Вінниччини.

   Впевненою ходою під мелодію козацького маршу стадіоном крокують команди:

  - освітян та науковців, будівництва і промисловості будівельних матеріалів, лісового господарства, охорони здоров’я, культури, державних установ,  ”Укрпошти”,  ”Укртелекому”, ”Машметалбізнесу”, соціальної сфери та споживчої кооперації Вінниччини.

   До програми Спартакіади включено 10 видів спорту: волейбол, міні-футбол, шахи та шашки, настільний теніс, гирі та армреслінг, дартс, перетягування канату та змагання з легкої атлетики.

   На чолі колони разом із прапороносцями - Голова Федерації профспілок області, Заслужений працівник профспілок України - Микола Колесник; заступник Голови Федерації профспілок області, Заслужений працівник профспілок області, директор підприємства ”Профспілкове” -Світлана Анпольська; заступник Голови Федерації профспілок області, Заслужений працівник профспілок України - Володимир Слободянюк.

   Піднято державний Прапор України, внесено Прапор Федерації профспілок області, звучить Гімн профспілок України - XIII міжгалузева Спартакіада стартувала.

   Учасників та гостей Спартакіади привітали: Голова ФПО Микола Колесник, головний суддя змагань Василь Софина та творчі колективи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

  Напружена спортивна боротьба точилася на футбольному полі, де перемогу виборювали команди освітян і медиків, будівельників і службовців державних установ, працівників культури та Укртелекому.

   Перемогу в змаганнях з шахів здобули спортсмени лісового господарства та охорони здоров’я, з шашок - освіти і Укрпошти, кращими командами в змаганнях з легкої атлетики визнано команду освітян та будівельників, в змаганнях з гирьового спорту - будівельники та державні установи, дартс  - охорона здоров’я і будівельники, настільний теніс - лісове господарство і охорона здоров’я, армреслінг - будівельники і охорона здоров’я.

   В перетягуванні канату найсильнішими були спортсмени державних установ та соціальної сфери.

   Переможцями XIII міжгалузевої Спартакіади ФПО у своїх підгрупах визначено:

    I-е місце - обласна організація профспілки працівників охорони    здоров’я - голова І. Лєта;

   - обласна організація профспілки працівників будівництва та промбудматеріалів - голова Д. Бабенко

    II-е місце - обласна організація профспілки працівників освіти і науки - голова С. Пугачов;

    - обласна організація профспілки працівників лісового  господарства - І. Івацко;

    III-е місце - обласна організація профспілки працівників державних установ - Л. Ковальчук;

   - обласна організація профспілки працівників соціальної сфери - Г. Собко.

     Нагороди переможцям в окремих видах та індивідуальному заліку вручили Голова ФПО Микола Колесник та головний суддя Спартакіади Василь Софина.

   Міжгалузева Спартакіада ФПО – переконлива пропаганда здорового способу життя серед членів профспілок та їх родин.

 

 

 

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab