Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Засідання Школи молодого профактивіста
 

   22 травня п.р. відбулось засідання Школи молодого профактивіста, яке відкрила Світлана Анпольська – заступник Голови Федерації профспілок області.

   Слухачі Школи з цікавістю слухали виступ Тетяни Побережної - голови обласної організації профспілки працівників культури,  яка наголосила, що   сучасний молодий профлідер істотно відрізняється від профспілковців попередніх поколінь. У профспілковому середовищі сьогодні впевнено звучить голос молоді, тому що вона складає більше третини членів профспілок. Профспілковий рух у сучасних умовах потребує лідерів нової формації, фахівців компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. І одним із осередків активного профспілкового життя є студентська первинка, що дає можливість молоді реалізувати та вдосконалювати себе.

   Слухачі активно вивчали методики вибору підходу до управління профспілковою організацією, знайомилися з пірамідою планування, стратегією і показниками ефективності своєї роботи, вчилися твердженням правильних рішень і впевненості в публічних виступах.

   При моделюванні ситуацій та обговоренні варіантих дій, у молодих профспілкових лідерів відразу відтворювалися конкретні приклади, з якими вони реально стикалися у своїй роботі. Кожен міг висловити свою думку і взяти участь в живій дискусії. Завдяки цікавій манері викладання,  Тетяні Побережній вдалося створити прекрасну робочу атмосферу протягом всього заняття.

   З сучасним станом законодавства з питань захисту студентської молоді слухачів ознайомив Вадим Шевчук – головний правовий  інспектор праці Федерації профспілок області.

   Учасники засідання активно залучались до обговорення та висловлювали свої думки з цих та інших питань, піднімали теми соціальних гарантій, безробіття, порушення трудових прав, скорочення робочих місць та необхідності об’єднуватися, щоб захищати свої трудові права і розбудовувати економіку країни.

   Підводячи підсумки засідання, Світлана Анпольська наголосила, що молодь - потужний двигун розвитку громадянського суспільства та профспілкового руху, тому Федерація профспілок області сьогодні в своїй роботі використовує нові форми і методи, близькі і зрозумілі для молоді.

 


 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab