Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Відбулась інформаційна зустріч з профспілковим активом м.Вінниці
 

   Федерація профспілок області 22 травня 2019 року провела інформаційну зустріч з головами профспілкових комітетів м.Вінниці.

   Відкрив та вів зустріч Голова Федерації профспілок області –  Микола  Колесник.

    В інформзустрічі взяли участь: керівники членських організацій Федерації профспілок області; голови первинних профспілкових організацій  м. Вінниці, профспілковий актив.

    В ході зустрічі виступили:

  1. З інформацією ”Про новий порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві” виступив Юрій Трембіцький – головний державний інспектор відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Управління Держпраці у Вінницькій області.

 2. З інформацією ”Актуальні питання проведення атестації робочих місць за умовами праці” виступив  Вадим Лемиць - головний державний інспектор сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області.

 3. З інформацією ”Право працюючих на отримання соціальних послуг з медичної реабілітації за рахунок коштів Фонду соціального страхування України”  виступила    Тетяна Мельничук –  начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області.

  4. З інформацією ”Про загальнонаціональний правопросвітницький проект ”Я маю право”” виступили: Євгеній Михайленко – начальник управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти та Дарина Милятинська-Чорна - провідний спеціаліст відділу державної реєстрації нормативно-правових актів управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти.

  5. З інформацією ”Про організацію дитячої оздоровчої кампанії ”Літо-2019” р.  виступила Наталія Перекрестенко - начальник відділу виховної та позашкільної роботи Департаменту освіти Вінницької міської Ради; директори та представники дитячих оздоровчих закладів Вінницької області.

   В ході зустрічі було дано відповіді на багаточисельні запитання присутніх в залі.

  

 


 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab