Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Відбулась звітно-виборна конференція обласної організації Профспілки працівників соціальної сфери
 

    21 березня відбулася IV звітно-виборна Конференція Вінницької обласної організації Профспілки працівників соціальної сфери України. В роботі конференції взяли участь директор Департаменту соціальної та  молодіжної політики ОДА  Наталя Заболотна ., заступник голови Профспілки працівників соціальної сфери України Галина  Башкірєва., Голова Федерації профспілок області Микола Колесник.

    Зі звітною доповіддю про роботу галузевої профспілки за період з 25 березня 2014р. по 25 березня 2019 року виступила Галина Собко – голова обласної організації Профспілки працівників соціальної сфери.

   Обговорюючи звітну доповідь директор Департаменту  Н.Заболотна. повідомила про напрямки співпраці обласної організації Профспілки та Департаменту, підкреслила про важливість формування позитивного іміджу профспілки. «Профспілка не повинна бути скринькою, звідки можна отримати  матеріальну допомогу. Профспілка повинна бути голосом найманих працівників. А голос може бути почутий, коли нас багато. Голос може звучати, коли він єдиний і коли ми розуміємо, про що ми маємо говорити ».

   Заступник голови галузевої Профспілки Г. Башкірєва. зупинилася на досягненнях і проблемних питаннях роботи Профспілки по захисту трудових та соціально-економічних прав членів профспілок, особливостях роботи громадських інспекторів праці, завданнях профспілкових організацій всіх рівнів по виконанню положень Галузевої угоди та рішень профспілкових органів вищого рівня.

   Г.Башкірєва. також відмітила позитивні зміни  в законодавстві щодо покращення оплати праці соціальних працівників та працівників будинків-інтернатів, яких вдалося добитися ЦР Профспілки спільно з територіальними організаціями.

   Голова Федерації профспілок області  М.Колесник. розповів про основні позиції та напрямки роботи Федерації профспілок області, перспективні плани роботи по виконанню рішень VI з’їзду ФПУ, підготовці до відзначення в області 100 – річчя профспілок Поділля.

   Конференція підвела підсумки роботи обласної організації Профспілки за  звітний період.   Були відмічені як позитивні моменти в роботі, так і напрямки, якими слід приділяти більше уваги.

    В цілому роботу обласної організації Профспілки за звітній період визнано задовільною.

   Делегати Конференції обрали Собко Г.І. головою обласної організації Профспілки на новий термін, затвердили новий склад обласної ради, ревізійної та мандатної  комісій.

 

 


 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab