Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Відбувся тренінг в Школі молодого профактивіста
 

    21 березня п.р. відбувся тренінг в Школі молодого профактивіста  області на тему: ”Лідерство і робота в команді. Ресурсність  і стресостойкість особистості ”.

    Лідери – це люди, які змінюють світ. Тема лідерства і робота в команді завжди є актуальною, адже будь яка сфера діяльності людини передбачає роботу в колективі. Головне чому варто вчитись молоді -  це умінню створити власну команду та зробити профспілку корисною та цікавою для молоді, наголосила Світлана Анпольська - заступник Голови Федерації профспілок області, розпочинаючи тренінг.

   Спікерами тренінгу були: Діана Гладка – в.о. голови первинної профспілкової організації студентів та аспірантів ВНТУ та Олена Граматович – заступник голови первинної профспілкової організації ВДПУ ім. М.Коцюбинського.

   Тренінг пройшов нестандартно, надзвичайно цікаво і корисно для молодих профспілковців.

   Молоді профлідери вчились працювати в команді  з розумним лідером, який враховує особливості ресурсності і стресовості своїх працівників.

  Від якості спілкування залежить якість нашого життя і відносин у всьому їх розмаїтті, зазначила Олена Граматович.

  Без уміння спілкуватись Ви не зможете стати лідерами, якщо Ви не здатні змусити людей слухати, за Вами ніхто не піде, - зауважила  Діана Гладка.

  Підводячи підсумки тренінгу, Світлана Ангольська підкреслила, що профспілкових рух в сучасних умовах потребує лідерів нової формації, здатних мислити неординарно, уміючих приймати нестандартні рішення.

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab