Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / В рамках днів Федерації профспілок області відбулись семінари профактива Жмеринського та Козятинського районів
 

    13-14 березня 2019 року в рамках Днів Федерації профспілок області в районах відбулися семінари з профспілковим активом Жмеринського та Козятинського районів.

     В семінарах взяли участь: заступник Голови Федерації профспілок Вінницької області Володимир Слободянюк, фахівці Апарату ФПО:  головний правовий інспектор праці Вадим Шевчук, головний спеціаліст з питань соціально-економічної роботи Ірина Степанець та заступник начальника управління - начальник відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області  Наталія Яворська, голови райкомів, первинних профспілкових організацій різних галузей Жмеринського та Козятинського районів.

     Вів семінари Володимир Слободянюк - заступник Голови Федерації профспілок області, який поінформував учасників семінарів про роботу Федерації профспілок та завдання на найближчий період.

   З інформацією ”Про основні завдання колдоговірної роботи на 2019 рік” виступила Ірина Степанець - головний спеціаліст з питань соціально-економічної роботи Апарату ФПО.

   Вадим Шевчук - головний правовий інспектор праці Апарату ФПО, дав фахові роз’яснення присутнім щодо актуальних питань трудового законодавства.  Звернув увагу на порушення, з якими звертаються спілчани до профспілкових юристів, а саме: звільнення працівників, оплата праці та  порядку надання відпусток тощо. Відповів на чисельні запитання.

   Про порядок перерахунку пенсій у 2019 році поінформувала Наталія Яворська - заступник начальника управління - начальник відділу методології та організації роботи із застосування пенсійного законодавства  Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, яка надала вичерпну відповідь на питання, що цікавили профактив.

   Учасники семінару обмінялися думками та проблемними питаннями стосовно подальших дій профспілок в сучасних умовах.

   Було обрано голів районних координаційних рад голів профспілкових комітетів:

  в Жмеринському районі - Тамару Оголенко - голову міськрайкому профспілки працівників державних установ, директора Територіального центру соціального обслуговування;

  в Козятинському районі - Миколу Купчика - голову райкому профспілки працівників АПК.

  

  
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab