Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Відбулась інформаційна зустріч з профспілковим активом м.Вінниці
 

    Федерація профспілок області 28 лютого 2018 року провела інформаційну зустріч з головами профспілкових комітетів м.Вінниці.

    Відкрив та вів зустріч Голова Федерації профспілок області –  Микола  Колесник.

     В інформзустрічі взяли участь: керівники членських організацій Федерації профспілок області; голови первинних профспілкових організацій  м.Вінниці, профспілковий актив.

     В ході зустрічі виступили:

     1. З інформацією ”Про основні завдання колдоговірної роботи на 2019 рік” виступила  Ірина Степанець – головний спеціаліст з питань соціально-економічної роботи Апарату ФПО.

     2. З інформацією ”Про порядок перерахування пенсій у 2019 році” виступила   Алла Лоба – начальник управління Пенсійного фонду України у м. Вінниці.

     3. З інформацією ”Про порядок призначення субсидій та переведення їх на грошові розрахунки у готівковій формі” виступила  Наталія Паламарчук –  перший заступник директора  Департаменту соціальної політики Вінницької міської ради.

     4. З інформацією ”Про особливості здійснення реєстрації профспілкових організацій” виступила Аліна Єрохіна – начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного управління юстиції у Вінницькій області.

     5. З інформацією ”Про колективний договір, його роль та значення у вирішенні проблем охорони праці”  виступив   Вадим Шевчук –  головний правовий інспектор Апарату ФПО.

      В ході зустрічі було дано відповіді на багаточисельні запитання присутніх в залі.

 

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab