Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Федерація профспілок області провела засідання Президії
 

    25 лютого 2019 року відбулось засідання Президії  Федерації профспілок Вінницької області з порядком денним: ”Про дії ФПО, її членських організацій щодо інформаційного   забезпечення та навчання профактиву з актуальних питань захисту трудових прав спілчан”.

   Відкрив та вів засідання Президії ФПО – Голова ФПО Микола Колесник

   З інформацією виступила Світлана Анпольська - заступник Голови ФПО, яка звернула увагу присутніх на важливість інформаційної роботи в діяльності профспілок, головне завдання якої, переконати працюючих людей, що профспілки є єдиною організацією, яка стоїть на позиції захисту прав та інтересів трудящих. Вона зауважила, що досягнення якісно нового стану профспілок у громадському суспільстві неможливе без кардинального покращення рівня підготовки профспілкових працівників. Тому найважливішим стратегічним завданням, що на сучасному етапі стоїть перед  Федерацією профспілок, її членськими організаціями, є модернізація інформаційної діяльності профспілок.

  Саме тому, Федерація профспілок області та її членські організації приділяють цій важливій ділянці роботи постійну увагу.

   Щоквартально проводяться зустрічі працівників Апарату ФПО і фахівців членських організацій з питань правового та соціально-економічного захисту, охорони праці, організаційної та гуманітарної роботи.

   Систематичними стали інформаційні зустрічі Голови ФПО та працівників Апарату ФПО з головами студентських профкомів навчальних закладів, членами Молодіжних рад обласних організацій профспілок.

    Інформаційне забезпечення профактиву та членів профспілок   здійснюється на сторінках періодичних видань: “Слово педагога”- обласної та міської організації профспілки працівників освіти і науки, “Інформаційний вісник’ - обласної організації профспілки працівників текстильної та легкої промисловості, “Профспілкові новини” -  обласної профспілки “Машметалбізнес”, ”Лісове господарство Вінниччини”   обласної організації профспілки лісового господарства.

     Традиційними є щоквартальні інформаційні зустрічі з профактивом м.Вінниці.

     Активно і плідно, дев’ятнадцятий рік, працює ”Школа молодого  профактивіста” ФПО.

    Проводяться   Дні ФПО в районах, на підприємствах, в установах та організаціях області, для навчання профактиву ефективно використовуються  засідання «круглих столів», проведення семінарів та тренінгів.

     Для надання консультативної та методичної інформації  задіяні сайти, Web-портали, Facebook та електронна пошта, проводяться онлайн-консультації.

    В обговоренні взяли участь:

    Сергій Пугачов –заступник Голови ФПО, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки, який  ознайомив членів Президії з новітніми методами інформаційної роботи, впровадження нових ІТ технологій в роботі первинних профспілкових організацій.

    Іван Івацко - голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства поінформував про організацію інформаційної роботи та навчання профспілкового активу в галузі.

   Ігор Голуб - президент комунального підприємства ”Радіокомпанія “Місто над Бугом”,  наголосив на тому, що профспілкам необхідно  більше використовувати можливості засобів масової інформації і пропагувати  свою роботу, досягнення та плани не лише членам профспілок,  а й широкому загалу.

    Президія ФПО ухвалила відповідну Постанову з питання порядку денного.

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab