Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Відбулось чергове засідання Школи молодого профактивіста
 

    Цікаво пройшло чергове заняття в Школі молодого профактивіста, яке відбулось  18 грудня п.р.

   На початку засідання Світлана Анпольська - заступник Голови ФПО проаналізувала сьогодення студентських профспілок, зупинилась на актуальних проблемах, що хвилюють молодь.

   Лілія Вергелес – заступник голови обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я поінформувала  слухачів  про діяльність обласної організації профспілки, поділилась досвідом роботи  профкомів Вінницького Національного медичного університету ім. М.Пирогова та медичних коледжів.  Особливу увагу звернула на проблеми медичної реформи та шляхи реалізації її в області.

   З роботою Федерації профспілок області щодо здійснення громадського контролю за дотриманням державних соціальних стандартів та гарантій, як одного з основних статутних завдань профспілок  ознайомила Ірина Степанець – головний спеціаліст з питань соціально-економічної роботи Апарату ФПО,

   Діяльнісь обласного Центру профілактики та боротьби зі СНІДом презентували Ірина Дидь – заввідділом  організаційно-методичної роботи та епідеммоніторингу та Людмила Кафарська - соціальний працівник.  Презентація викликала інтерес у молоді, тому що ВІЛ/СНІД сьогодні набирає загрозливого характеру  і в зону ризику потрапляють не тільки споживачі наркотиків.

   Підсумки дискусії підвела заступник Голови Федерації профспілок області Світлана Анпольська.

 

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab