Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Відбувся семінар з фахівцями членських організацій
 

         18 грудня п. р. Федерація профспілок області провела семінар-навчання фахівців членських організацій ФПО з соціально-економічної, правової, гуманітарної, організаційної роботи, охорони праці.

      З інформаціями виступили:

       1.”Про стан охорони праці на підприємствах, організаціях та установах області, про актуальні питання законодавства України про працю, про довідку ОК-5 «Індивідуальні відомості про застраховану особу», про правовий режим воєнного стану, про відпустки, про перенесення робочих днів у 2019р, ЗУ … про осіб із числа жертв нацистських переслідувань та політичних репресій ”  Вадим Шевчук - головний правовий інспектор праці Апарату ФПО.

     2.”Про рівень та стан виплати заробітної плати працівникам області за 10 місяців 2018 року, про основні тенденції на ринку праці області та основні державні стандарти і гарантії у 2019 році”  Ірина Степанець - головний спеціаліст з питань соціально-економічної роботи  Апарату ФПО.

    Вона повідомила, що приріст середньомісячної заробітної плати за 10 місяців 2018 року до відповідного періоду минулого року складає 28% (а це більше, ніж по Україні). Середньомісячна заробітна плата становить 7623 грн. За цим показником область займає 10-е місце серед регіонів України, а за рівнем зростання реальної заробітної плати - 2-е місце (зростання на 16%).

   На 14% меншим від середнього рівня по економіці області є рівень оплати праці працівників, що зайняті в установах освіти; на 32% менше загальнообласного показника отримують працівники охорони здоров’я та надання соціальної допомоги; на 31% менше - працівники бібліотек, архівів, музеїв та інших закладів культури.

  На сьогодні, заборгованість із виплати заробітної плати по Україні становить майже 3 млрд. гривень, і вона значно зросла, а по Вінницькій області - 12 млн. 186 тис. грн. і до попереднього місяця зменшилася на 200 тис. грн.

   Кількість зареєстрованих безробітних становила 13,9 тис. осіб, Із загальної кількості безробітних більше половини (59,7%) становили жінки, 33% - молодь у віці до 35 років.

   3. ”Про декретні відпустки та державний проект «Муніціпальна  няня»” виступила Аліна Трохименко - головний спеціаліст з питань організаційної роботи Апарату ФПО.

    Відбулася фахова дискусія з вищеозначених питань.

    Учасникам семінару було роздано відповідні методичні матеріали.


 


 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab