Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Розпочався новий навчальний рік в Школі молодого профактивіста
 

      Розпочався новий навчальний рік в Школі Молодого профактивіста Федерації  профспілок області.

     Відкрила перше засідання Школи Світлана Анпольська - заступник Голови ФПО, яка відмітила, що  профспілкове навчання - одне з найголовніших аспектів роботи профспілок, а навчання в Школі молодого профактивіста - це перший крок до профспілкової освіти.

    На основних  аспектах діяльності  Федерації профспілок області зупинився Володимир Слободянюк - заступник Голови ФПО, який наголосив, що у своїй роботі Федерація профспілок на важливе місце ставить роботу з молоддю, тому що сьогодні молоді профспілкові лідери зовсім нова генерація, яка має кардинально модернові погляди і підходи до профспілкової роботи

    Студентські профспілки - це саме ті організації, де розпочинається формування свідомості майбутніх  працівників, це своєрідна ''колиска" всього профспілкового руху, зазначив  Сергій Пугачов - заступник Голови ФПО, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки. Активна молодь - фактор успішності профспілок, вона є потужним людським та інтелектуальним ресурсом профспілкового руху, резервом для профлідерів усіх рівнів, сказав він.

    Сучасний молодий профлідер істотно відрізняється від профспілкових корифеїв попередніх поколінь. У профспілковому середовищі сьогодні впевнено звучить голос молоді, тому що вона складає більше третини членів профспілок, наголосила, виступаючи перед присутніми  Алла Толмачова – голова Молодіжної ради,  голова обласної організації профспілки працівників торгівлі..

   І нехай не всі із теперішніх молодих профактивістів стануть   видатними профспілковими діячами, однак Школа профспілкового активіста, яку вони пройдуть, згодиться їм в подальшому самостійному житті.

    Гарного і успішного нового навчального року!

     В добрий час!

 

 


 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab