Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Відбулось засідання Президії Федерації профспілок області
 

        26 листопада 2018 року відбулось засідання Президії  Федерації профспілок області з порядком денним: ”Про стан колективно-договірного регулювання на підприємствах, установах, організаціях області та роботу членських організацій ФПО щодо підвищення його ефективності ”.

        Відкрив та вів засідання Голова Федерації профспілок області Микола Колесник.

     В засіданні взяли участь члени Президії, керівники членських організацій ФПО, начальник відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної і молодіжної політики облдержадміністраці Інна Курдеша, фахівці апарату ФПО,  представники ЗМІ.

      З  інформацією:

- ”Про стан колективно-договірного регулювання на підприємствах, установах, організаціях області та роботу членських організацій ФПО щодо підвищення його ефективностівиступила головний спеціаліст з питань соціально-економічної роботи Апарату ФПО І. Степанець.

    В обговоренні даного питання взяли участь:

   -Іван Лєта - перший заступник Голови ФПО, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоровя;

  -Любов Ковальчук - голова обласної організації профспілки працівників державних установ;

  -Євгеній Навроцький - голова обласної організації профспілки працівників електроенергетики;

   -Володимир Ковальчук – голова профкому ТОВ Вінницький агрегатний завод;

   -Інна Курдеша – начальник відділу праці та соціально-трудових відносин Департаменту соціальної і молодіжної політики облдержадміністраці.

      Голова Федерації профспілок області – Микола Колесник підвів підсумки обговорення і наголосив, що шлях колективних переговорів і домовленостей є самим перспективним у досягненні балансу інтересів працівників та роботодавців. Членськими організаціями ФПО набуто певного досвіду в організації колдоговірної роботи, з’явилися нові підходи до неї. Разом з тим, останніми роками спостерігається негативна динаміка щодо кількості укладених колдоговорів. У нас ще є підприємства, організації та установи, де не укладені колективні договори. Нерідко колективні переговори ведуться формально, а колективні договори носять декларативний характер, фактично дублюють норми чинного законодавства. Потребує удосконалення контроль виконання зобов’язань зокрема та підвищення рівня ефективності договорів в цілому.

     Голова ФПО зазначив, що сьогодні, в умовах проведення реформ, роль колективних договорів та угод зростає в рази. Запропонував ініціювати розгляд питання стану колективно-договірного регулювання соціально-економічних та трудових відносин на підприємствах, установах та організаціях області на засіданні ТТСЕР у I півріччі 2019 року. Підкреслив, що колдоговори повинні працювати на збереження та розвиток підприємств, на забезпечення працюючих ефективною роботою, гідною зарплатою і безпечними умовами праці.

     Президія ухвалила відповідну постанову.

 

 


 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab