Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Відбувся семінар з спеціалістами членських організацій ФПО
 

     28 вересня п.р. Федерація профспілок Вінницької області провела щоквартальний семінар фахівців членських організацій ФПО з організаційних, соціально-економічних, правових питань та питань з охорони праці.

     Головний правовий інспектор праці Апарату ФПО Вадим Шевчук виступив з інформацією про оформлення належним чином відносин між роботодавцем та найманим працівником, про зобов’язання роботодавця та працівника при припиненні трудового договору, про оформлення договорів при проходженні практики студентів ВНЗ та учнів і слухачів професійно-технічних навчальних закладів. Також поінформував учасників семінару про стан охорони праці і техніки безпеки на виробництвах області та заходи щодо їх поліпшення.

   Головний спеціаліст з питань соціально-економічної роботи Апарату ФПО Ірина Степанець виступила з інформацією щодо рівня  та стану виплати заробітної плати штатним працівникам області, про стан ринку праці та озвучила пропозиції профспілкової сторони до проекту Державного бюджету на 2019 рік.

   У виступі було зазначено що у 2018 році продовжувалась  позитивна тенденція щодо зростання  рівня заробітної плати як у області, так і по Україні в цілому.

  Головний спеціаліст з організаційних питань – Аліна Трохименко ознайомила учасників семінару з підсумками навчання профспілкових працівників і активістів у 2017-2018 навчальному році та завданнями на 2018-2019 рр. Було зазначено, що фахова профспілкова освіта має стати зброєю у боротьбі за гідну працю і права людини праці.

  Учасникам семінару було роздано Рекомендації науково-методичної ради ФПУ та теми лекцій та склад мобільної лекторської групи апарату ФПУ для організації навчання профспілкових працівників та активістів.

  Учасники семінару обмінялися думками та проблемними питаннями стосовно обговорюваних питань

 

 
 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab