Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Підведено підсумки творчих звітів аматорських колективів профспілок
 

20 серпня 2018 року у Федерації профспілок Вінницької області відбулася зустріч членів Президії ФПО з керівниками закладів культури організацій та навчальних установ, творчі колективи яких гідно захистили свої почесні звання.

В зустрічі взяли участь:

Бондарчук Василь Захарович – Заслужений працівник культури України - технологічно-промисловий коледж ВНАУ;

- Безпалько Віктор Васильович – Заслужений працівник культури України – ДП ”Клінічний санаторій ”Хмільник”;

- Дзюба Адам Степанович – Заслужений артист України – торговельно-економічний Інститут КНТЕУ;

- Сторожук Антоніна Іванівна – кандидат педагогічних наук, заступник директора Барського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. М. Грушевського ;

- Мартинюк Раїса Анатоліївна – Відмінник освіти України, завідуюча музично-педагогічним відділом Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу;

- Поліщук Володимир Олександрович – національний медичний університет ім. М. Пирогова;

- Біцюк Олександр Васильович – державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського;

- Федоренко Катерина Володимирівна – національний технічний університет;

- Погребняк Дарія Петрівна – національний аграрний університет;

- Мельник Тетяна Іванівна – Вінницький обласний Будинок культури учителя;

- Луцишин Леонід Олексійович – ПАТ ”Вінницький олійножировий комбінат”;

- Шахова Людмила Євгеніївна – Вінницький міський ансамбль танцю ”Вінничанка”;

- Масненька Валентина Анатоліївна – співголова атестаційної комісії.


З вітальним словом до присутніх звернувся Голова ФПО Микола Колесник, який розповів про перебіг цьогорічної атестації народних та зразкових аматорських колективів профспілок України у Вінницькій області. Він наголосив, що творчі колективи профспілок впевнено торують свій шлях від самодіяльної до професійної сцени. Але головне їх досягнення – це велика масовість і активність.

Високий професійний рівень продемонстрували:

11 – хорових колективів;

27 – вокальних ансамблів, фольклорних гуртів, студій естрадної пісні;

10 – ансамблів та студій народного та сучасного танцю;

9 – естрадно-духових та оркестрів народних інструментів, ансамблі бандуристів та баяністів;

1 – театр-студія ”Сьоме небо”;

9 – зразкових колективів.

В ході атестації високий професіоналізм демонстрували 12 народних колективів Барського та 9 колективів Вінницького гуманітарно-педагогічних коледжів, які по праву змагаються на одній сцені з професійними колективами.

Класом-лабораторією по дослідженню, збереженню та примноженню надбань національної культури  є народні колективи медичного та педагогічного університетів.

Впевнено свій шлях від самодіяльної до професійної сцени торують народні та зразкові колективи Будинку культури учителя, керівники яких є визнаними митцями Вінниччини.

6 творчих  колективів аграрного університету порівняно молоді, але добре знані не тільки на теренах області, але й України і, є окрасою будь-якого заходу.

В чудовій професійній формі підкорюють вершини аматорського мистецтва наші наймолодші народні колективи технічного університету та торговельно-економічного інституту.

Знаними не одне десятиліття є справжні пропагандисти хореографічного мистецтва - ансамблі танцю ”Вінничанка” та ”Ровесник”, творчість яких заслуговує найвищої оцінки.

Долають нові творчі вершини аматорські колективи ДП ”Клінічний санаторій ”Хмільник” та ПАТ ”Вінницький олійножировий комбінат”.

В ході атестації про себе впевнено заявили творчі колективи з Ямпільського та Тиврівського районів, міста Ладижин та торговельно-економічного інституту, які рекомендовані Федерації профспілок України на присвоєння почесних звань.

Микола Колесник відмітив одну дуже важливу особливість, яку спостерігали в ході атестації – це наступність поколінь, як керівників колективів, так і їх учасників.

Керівники-ветерани передають колективи своїм учням, а ті продовжують справу наставника, і в той же час напрацьовують своє – нове, а це свідчить про те, що генетично закладене в нас бажання співати, грати, танцювати було, є і буде жити завжди!

Голова ФПО подякував керівникам народних та зразкових колективів, керівникам закладів культури за підтримку аматорських колективів та засвідчив повагу членам атестаційної комісії, які створили особливу професійну атмосферу під час творчих звітів колективів.

За дорученням Президії ФПО М. Колесник вручив керівникам вищих навчальних закладів Подяку ФПО за багаторічне сприяння розвитку аматорської творчості серед студентської молоді.

 

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab