Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / ХІІ Спартакіада Федерації профспілок Вінницької області
 

   Здоров’я - то крила людини, на яких вона долетить до успіху і кар’єри, до краси, добробуту і щастя у своєму житті.

   Саме тому, Федерація профспілок Віннницької області та її членські організації значне місце у своїй діяльності приділяють розвитку масової фізичної культури і спорту в трудових колективах, організаціях та установах.

   І прикладом цього є вже XII міжгалузева Спартакіада профспілок, урочисте відкриття якої відбулося 25 травня 2018 року на стадіоні Центрального парку м. Вінниці.

   Під звуки Козацького маршу урочисто пройшли 17 збірних команд (майже 400 учасників) на чолі з головами галузевих профспілок.

   Відкрив Спартакіаду Голова Федерації профспілок області Микола Колесник, який привітав спортсменів та побажав їм чесних змагань та високих результатів.

   Змагання  проходили з 9 видів спорту: волейбол, футбол, шахи та шашки, настільний теніс, гирі та армреслінг, дартс, легкоатетичний крос.

  Гідно свої колективи представили команди: ТОВ ”Вінницький агрегатний завод”, КП ”Вінницяоблводоканал”, підприємства та організації агропромислового комплексу Вінницької області, КП ”Вінницька трамвайна компанія”, державне спеціалізоване підприємство ”Вінницялісозахист”, Тульчинська та Липовецька райдержадміністрації, Козятинська районна рада, організації та установи Машметалбізнесу, лісові господарства та підприємства легкої промисловості області, Гніванський завод ”Спецзалізобетону”, Вінницькі національні університети та педагогічний коледж, Українське каолінове товариство, заклади культури м. Вінниці та області, Українське державні підприємства працівників пошти та Укртелекому, педагоги м. Вінниці, Бершадського, Вінницького, Крижопільського, Томашпільського та Ямпільського районів, заклади охорони здоров’я міста та області, організації та установи соціальної сфери.

  Високу спортивну майстерність продемонстрували: футбольні команди Українського каолінового товариства та ТОВ ”Гніванського заводу спецзалізобетону”; команди з волейболу працівників агропромислового комплексу, державних установ, освіти та Укртелекому.

  Незабутнє враження на вболівальників справила гра Валентини Пруської, Олени Кузнець, Вадима Гуцола та Леоніда Костюка - переможців змагань з настільного тенісу; виступи Дмитра Д’яченка, Василя Рябушка, Василя Цеплія, Павла Кундиса, Володимира Ружицького та Олексія Кундиса - переможців змагань з гирьового спорту. Волю до перемоги у легкоатлетичному кросі продемонстрував і наймолодший учасник змагань - 7-річний Роман Ваколюк, мати якого здобула I-е місце в змаганнях з шашок.

  Переможцями XII міжгалузевої Спартакіади у своїх підгрупах стали:

    I-е місце:

  перша підгрупа:

- ТОВ ”Вінницький агрегатний завод”;

    друга підгрупа:

 -  обласна організація профспілки  працівників будівництва та промбудматеріалів;

    II-е місце:

    перша підгрупа:

- обласна організація профспілки   працівників освіти і науки;

  друга підгрупа:

- обласна організація профспілки працівників лісового  господарства;

     III-е місце:

   перша підгрупа:

  -обласна організація профспілки працівників агропромислового комплексу;

  друга підгрупа:

- обласна організація профспілки  працівників соціальної сфери.

   Переможці змагань були нагороджені кубками, Почесними грамотами та грошовими винагородами.

   Міжгалузева Спартакіада ФПО – переконлива пропаганда здорового способу життя серед членів профспілок та їх родин.

 

 

 

 

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab