Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Зустріч Голови ФПО М.Колесника з головами студентських профкомів
 

    Профспілковий рух у сучасних умовах потребує лідерів нової формації, фахівців компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. І одним із осередків активного профспілкового життя є студентська первинка, що дає можливість молоді реалізувати та вдосконалювати себе.

   21 березня 2018 року в Федерації профспілок Вінницької області відбулася зустріч Голови ФПО Миколи Колесника з головами профкомів навчальних закладів м. Вінниці різних форм акредитації, головами Молодіжних рад членських організацій ФПО та членами Молодіжної ради ФПО.

   В зустрічі брали участь Володимир Слободянюк та Світлана Анпольська – заступники Голови ФПО, Алла Толмачова – голова Молодіжної Ради ФПО.

   Виступаючи перед молодіжним активом, М. Колесник  підкреслив, що профспілки області потребують притоку ініціативної молоді, особливо до виборних профспілкових органів, тому що молодь – це майбутнє профспілкового руху. Голова ФПО відмітив, що саме на долю молоді випадає завдання правильно зрозуміти важливі реформаційні процеси, що наразі відбуваються в країні. Молодь повинна визначити форми і методи своєї діяльності, щоб сповна забезпечити  захист трудових, соціально-економічних і правових інтересів молоді.

   Микола Колесник наголосив, що Федерація профспілок області го това до комунікації з студентськими профкомами, Молодіжними радами для пошуку спільних рішень, що дозволить нам поєднати креативність, зрілість, практику  і енергію молоді.

   Учасники зустрічі активно долучились до дискусії щодо участі молоді у суспільному житті.  Олена Григор’єва - технічний університет, Олена Граматович - педагогічний університет, Михайло Ридванюк  - КП ”Вінницька транспортна компанія”, Анна Матула – торговельно-економічний інститут окреслили  чимало проблем, які турбують сьогодні молодь.

   Оксана Швець – училище культури і мистецтв,  Віталій Побережець -  медичний університет, Ігор Кушко – гуманітарно-педагогічний коледж, Артем Маткарімов- Тульчинське училище культури поділилися  думками щодо своєї роботи у молодіжному профспілковому середовищі.

   З презентацією проекту ”Жіноче лобі – жінка в профспілці ” виступила  Світлана Мельник - член Молодіжної ради ФПО.

   Нетрадиційним був підхід до проведення тренінгу ”Основи міжособистісного спілкування”, який провела  Діна Кузьминська – викладач гуманітарно-педагогічного коледжу.

  Вадим Шевчук – головний правовий інспектор праці ФПО акцентував увагу учасників зустрічі на правах і ролі профспілок у реалізації молодіжної політики в колективах.

  Швидко лине час.  Вже  завтра  молодим профспілковим лідерам  планувати і творити нові справи, здобувати досвід лідерства, змінювати профспілки на краще та навчати інших, отже в добру путь, молоді та креативні!

  

 

 

  

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab