Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Засідання Спортивної Ради Федерації профспілок області
 

    У Федерації профспілок області відбулося засідання Спортивної ради ФПО, на якому вироблено стратегію фізкультурно-спортивної роботи ФПО та її членських організацій на 2018 рік.

   Заступник Голови ФПО, член колегії управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації Володимир Слободянюк познайомив присутніх з планом роботи комісії на 2018 рік, поїнформував про різноманітні спортивно-масові заходи області та Всеукраїнські спартакіади спортклубів та колективів фізичної культури підприємств, установ та організацій, запланованих у поточному році.

   Дмитро Бабенко - голова Спортивної ради ФПО, голова обласної організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів та Василь Софина - голова Вінницької обласної організації ФСТ ”Україна” познайомили присутніх з планом проведення XII міжгалузевої Спартакіади ФПО та акцентували увагу на необхідності вироблення спільної узгодженої позиції щодо проведення такого заходу, як Спартакіада.

  Відбулася фахова дискусія з даного питання.

   Члени Спортивної ради опрацювали проект Угоди про співпрацю між ФПО та Обласною організацією ФСТ ”Україна” на 2018-2020 рр., з яким їх ознайомила фахівець з питань гуманітарної роботи Апарату ФПО Світлана Демуцька. Було внесено конструктивні пропозиції та доповнення і ухвалено рішення про внесення даного документу на засідання Президії ФПО.

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab