Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Відбулось чергове заняття в Школі молодого профактивіста
 

    Відбулось чергове заняття  Школи молодого профактивіста Федерації профспілок області, головним питанням якого було ”Профспілковий органайзинг – інструмент зміцнення профспілок”.

   З презентацією проекту виступила  Тетяна Побережна - модератор українсько-данського проекту, голова обласної організації профспілки працівників культури.

   Під час зустрічі учасники обговорили актуальні проблеми органайзингу, способи інформування молоді про профспілки.

   Слухачі не тільки отримали  теоретичні знання, а й виконали практичні завдання, як індивідуальні, так і групові.

   Також у процесі розгляду етапів органайзингової кампанії відбувся обмін досвідом між учасниками. Було зазначено, що важливим елементом успішної органайзингової кампанії є поширення інформації про профспілки серед широкого загалу молоді.

      Тренінг «Психологія спілкування та її наслідки у посиленні мотивації профспілкового членства», який провела Світлана Анпольська- заступник Голови ФПО, був цікавим тому, що слухачі змогли поповнити свої навчальні кейси декількома рольовими іграми, в яких потренувалися  «агітувати» до вступу в профспілку нових членів та визначити їхній рівень мотивації. Важливо – відчувати себе частиною певної профспілкової спільноти, яка не тільки тебе захищає, а й дає можливість самореалізуватися у колі однодумців.

      Підводячи підсумки, Тетяна Побережна та Світлана  Анпольська наголосили, що профспілковий рух у сучасних умовах потребує лідерів нової формації,  фахівців компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. І одним із осередків активного профспілкового життя є студентська первинка, що дає можливість молоді реалізувати та вдосконалювати себе.

 


 

 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab