Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Зустріч членів Президії ФПО з начальником Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області
 

    Про результати  впровадження пенсійної реформи та особливості пенсійних виплат у жовтні йшлося на зустрічі членів Президії ФПО з начальником Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області Оленою Корчакою.

   За її словами, відповідно до Закону України від 03.10.п.р.”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій”, підвищення пенсій для громадян України розпочато з 1 жовтня. Таким чином, будуть перераховані та осучаснені всі раніше призначені пенсії за єдиними правилами обрахунку, незалежно від того, у якому році була призначена пенсія за матеріалами пенсійних справ.

   Крім того, Уряд провів комплексну підготовчу роботу, яка дозволить здійснити процес осучаснення в оперативному режимі та без перебоїв, щоби кожен пенсіонер якнайшвидше отримав збільшену пенсію навіть без необхідності звернення до органів Пенсійного фонду – усі перерахунки будуть проведені автоматично.

  Також, зазначеним Законом ліквідовано 15-ти відсоткове зменшення пенсійного забезпечення для працюючих пенсіонерів. Це означає, що   з 1 жовтня кожен працюючий пенсіонер отримуватиме пенсію у повному розмірі.

  Пенсійна реформа також скасовує усі преференції в пенсійному забезпеченні – скасовано спеціальні пенсії для держслужбовців, депутатів та інших професій. Скасовано також достроковий вихід на пенсію за вислугою років для представників усіх професій, крім військовослужбовців, співробітників силових органів та робітників з шкідливими умовами праці,   зазначила О.Корчака.

  В ході зустрічі були дани відповіді на запитання щодо особливостей застосування пенсійної реформи.

 


 
 
 
ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ФПО
 

 

Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab