Профспілки
районів області
Новини ФПО


ІНФОРМАЦІЙНА ДОШКА

Головна / Новини ФПО / РЕЗОЛЮЦІЯ загальнообласних профспілкових зборів
 

РЕЗОЛЮЦІЯ

учасників загальнообласних профспілкових зборів

з нагоди Дня Міжнародної солідарності трудящих з порядком денним :

"Профспілки - за гідну працю і справедливу зарплату"

     Ми, учасники загальнобласних зборів профспілок Вінницької області визнаємо, що в суспільстві відбуваються певні позитивні зрушення, проте вони є недостатніми для забезпечення гідного життя.

    Влада замість проведення суспільно необхідних реформ в економічній сфері, поліпшення роботи підприємств, пошуку ефективних засобів наповнення державного бюджету проводить реформи, які є малоефектив-ними і в значній мірі залежать від зовнішніх фінансових запозичень.

   Ми категорично не сприймаємо тарифно-цінової політики державних органів влади спрямованої на зниження життєвого рівня народу та поширення бідності серед працюючих. Антисоціальна політика «жорсткої економії» призвела до катастрофічного падіння вартості праці, зростання безробіття та зубожіння населення.

   Ми свідомі того, в якій ситуації знаходиться наша країна, які надскладні завдання постали перед суспільством, і робимо свій посильний внесок для їх вирішення.

   Наголошуємо, профспілки підтримують суспільно необхідні та соціально відповідальні реформи, визначені державною Стратегією подолання бідності задля скорочення соціальної нерівності, збереження і розвитку нашої незалежної суверенної держави.

   Однак, вони мають проводитись на фундаменті солідарності, рівності, соціальної справедливості, згуртованості та демократії.

   Метою реформ має стати підвищення добробуту населення, стійке зростання національного виробництва, повна зайнятість з гідною оплатою та безпечними умовами праці.

   Влада нарешті повинна наповнювати бюджет через викорінення практики ухилення від сплати податків і шахрайства, в так званій тіньовій економіці, а також через реальну боротьбу з корупцією та казнокрадством.

   Вимагаємо зупинити політику «злиденної робочої сили» та захмарних зарплат, які призвели до дискримінації, демотивації легальної праці, поширення безробіття та масової міграції українців за кордон.

   Наполягаємо, що першочерговими діями влади мають бути – створення високоефективних робочих місць та реформа оплати праці на основі забезпечення її рентабельності і суспільної престижності.

   Водночас профспілки категорично проти звуження трудових прав і боротимуться проти порушень міжнародного права та національного законодавства у сфері праці.

   Збори закликають профспілковий актив, всіх членів профспілок області консолідуватись і виступати єдиним фронтом на захист трудових, соціально-економічних прав та використовувати всі можливі заходи у боротьбі проти кожного порушення прав людини праці.

   Ми заявляємо - профспілки Вінниччини спроможні відстоювати та захищати соціально-економічні, трудові права та інтереси членів профспілок.

Наша сила - у нашій єдності, солідарності і справедливості!

 

27 квітня 2017 року

 
 
 
Банер
 
Банер
 
Банер
 
Банер
Copyright(C) 2010. Федерація профспілок Вінницької області
Всі права захищені.
Дизайн та розробка:
Студія memCrab